Víťa Kotík - Gabka je ta nej Copywriterka, se kterou spolupracuji. První zakázku co jsem ji dal bylo sepsání 20 textů pro portálové jeřáby, do týdne odevzdala 20 sepsaných článků, které měli hlavu i patu. Od té doby je Gabka vždy tou první volbou při zpracování textů. Za dobu naší spolupráce sepsala přes 100 článků pro významné klienty jako je NOTINOPražská plynárenská a Wobenzym.

Víťa K.

Josef Kroupa - www.svatebniasistentka.cz

Mám zkušenosti s desítkami copywriterů, ale nikdy se mi nestalo, abych obdržel texty ještě tentýž den od zadání tématu. A samozřejmě v prvotřídní kvalitě. Gábinu vřele doporučuji všem!

Petr Malec  - petrmalec.cz

Gabka vždy odevzdala, kvalitní články, přesně dle zadání v relativně krátkém čase. Za mě doporučuji.

Jana Cuřínová – press-news.cz

S paní Gábinou je spolupráce radost. Články jsou výstižné, poutavé a napsané s lehkostí. Můžu jen doporučit, už se těším na další projekty.

Pavel Češka - maminyamimina.cz

Naprostá spokojenost! Články dodány dokonce před termínem, obsahově naprosto vystihují téma, jsou čtivé a nejsou zbytečně natahované.

Marek Loduha, Senior Linkbuilder - ventureinvest.sk

Dodržiavanie termínov, spolahlivosť, samostatnosť a kreativita sú u Gabiky samozrejmosťou. Články dodáva v požadovanej kvalite a v dohodnutých termínoch. Doporučujem.